O nas

Drodzy Państwo,

Chcemy, abyście nie tylko znali produkt ale także ludzi, którzy go tworzą, dlatego też pragniemy podzielić się z Wami tym, co nas zainspirowało oraz jaka jest filozofia marki Infante, którą stworzyłyśmy wkładając w nią dużo serca.

certyfikat bezpieczeństwa.

Wszystkie dodatki wykonane są ręcznie z dbałością o szczegóły, materiałem dominującym jest jedwab, pojawia się także muślin, żakard oraz tiul.
Polski produkt
W dobie amerykanizacji kultury światowej , postanowiłyśmy postawić na polski produkt ozdobiony frazami w języku polskim. Nasze ubrania i dodatki produkowane są w Polsce i śmiało podpisujemy się pod stwierdzeniem, że dobre bo polskie! Zachęcamy do przekonania się tych, którzy jeszcze nie dali się przekonać i tych, którzy przekonali się już na własnej skórze :)

Podziel się opinią!

Pragniemy, aby nasze produkty dawały Wam radość , a robienie zakupów w naszym sklepie było czystą przyjemnością, dlatego będziemy niezmiernie wdzięczne za każdą uwagę - co można poprawić, a co bezsprzecznie powinno zostać w obecnej formie. Uwagi odnośnie samych produktów jak i funkcjonowania strony prosimy kierować na adres:
biuro@infante.pl
Jeśli mają Państwo pytania, chętnie odpowiemy.
Pozdrawiamy i zapraszamy :)
Zespół Infante :
Agata i Beata