Opcje wysyłki

Opcje wysyłki

Szanowni Państwo,
dbając o to, żeby przesyłka dotarła do Państwa w możliwie najkrótszym czasie, wysyłamy zamówienie tego samego , bądź następnego dnia, po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Jest to uzależnione od wyboru dostawcy i czasu zaksięgowania wpłaty.
Dostawcy - czas i koszty :

List polecony ekonomiczny
Koszt: 6,00 zł (gabaryt B - 10 zł)
Czas dostawy: do 3 dni roboczych od daty nadania przesyłki.
List polecony priorytetowy
Koszt: 7,00 zł (gabaryt B - 11 zł)
Czas dostawy: na następny dzień roboczy, od dnia nadania przesyłki, pod warunkiem zaksięgowania kwoty na koncie do godz. 13:00
Wysylka za pobraniem - doliczana jest dodatkowa opłata 10zł do wszytskich opcji wysyłki.
Paczka 48 płatność za pobraniem
Koszt: 17 zł
Czas dostawy: 90% paczek dochodzi następnego dnia od dnia nadania przesyłki. 100% paczek dochodzi w ciagu 48h od daty nadania paczki.
Kurier DPD
Koszt: 17zł
Paczki doręczane są do drzwi odbiorcy. W przypadku kiedy odbiorcy nie ma w domu, kurier kontaktuje się , w celu uzgodnienia dogodnego terminu odbioru paczki. Doręczenie zamówienia następuje w następnym dniu , po nadaniu paczki. Paczki nadawane są w każdy dzień roboczy do godziny 12:00. Po wcześniejszym zaksięgowaniu pieniędzy na koncie, poprzez przelew lub transferuj.pl ( druga opcja powoduje natychmiastowe zaksięgowanie pieniędzy i znacznie przyspiesza proces nadania paczki ). Tak więc np. towar zakupiony w pon o godz. 17:00 i zapłacie za niego przez szybki transfer pieniędzy ( transferuj.pl ), zostanie wysłany we wtorek i u klienta będzie w środę. Towar zakuiony w pon, do godz 11:00, płatny transferem, będzie u klienta we wtorek. Przy czym kurier zastrzega sobie, iż deklarowane terminy doręczeń, nie są terminami gwarantowanymi.
Kurier UPS za pobraniem
Koszt: 24 zł
Paczki doręczane są do drzwi odbiorcy. W przypadku kiedy odbiorcy nie ma w domu, kurier kontaktuje się , w celu uzgodnienia dogodnego terminu odbioru paczki. Doręczenie zamówienia następuje w następnym dniu , po nadaniu paczki. Paczki nadawane są w każdy dzień roboczy do godziny 12:00. Przy czym kurier, zastrzega sobie, iż deklarowane terminy doręczeń, nie są terminami gwarantowanymi.